Yüzyılın Antlaşması’na Dair Bildiri

0
279

Zillete Boyun Eğenlere, Zalimlerle ve Eşkıya Çeteleriyle İşbirliği Yapanlara Yazıklar Olsun!

Dünyayı bir terör mahalline dönüştüren ABD ve Başkanı Trump’ın geçtiğimiz dönemde duyurduğu, yüzkarası olan sözde barış planı ‘Yüzyılın Antlaşması’ adıyla dünyaya ilan etti. Trump, sözde Orta Doğu barış planı kapsamında Kudüs’ün, İsrail’in “bölünmez” başkenti olarak kabul edileceğini açıkladı.

Bu sözde antlaşma, Müslüman dünya için yüz karası olduğu gibi tüm insanlık için de yüzkarası olan, yüzyılın ayıbı bir antlaşmadır.

Dünyanın gözlerinin içine baka baka, adeta tüm insanlık yok sayılarak bir terörist girişim, gayet meşru bir şeymiş gibi sunulmaya çalışılıyor. İnsanlığın aklıyla alay ediliyor.

Bu fütursuz girişim, insanlık onurunu kaybetmemiş olanlar tarafından asla kabul edilemez. Müslümanların ilk kıblesi, Peygamberler diyarı, Miraç ve İsra durağımız olan Mescid-i Aksa’nın yer aldığı Kudüs ve Filistin toprakları teröristlere ve bir terör devletine teslim edilemez!

Bu vesileyle, kendi aralarında bölük pörçük hale gelerek tüm bu işgallere zemin hazırlayan izzet ve onurlarını yitirmiş dünya Müslümanlarına da seslenmek istiyoruz.

Kendi inanç, değer ve insanlarınıza güvenmekten çok emperyalist güçlere inandığınız müddetçe zilletten kurtulamayacaksınız!

Aldığınız küçük rüşvetler karşılığında kör, sağır ve dilsiz davranmanız sizi daha onursuz yapmaktan başka bir işe yaramayacaktır!

Terör devletleriyle ve terörist ABD ve terörist İsrail’le işbirliği yaptığınız sürece alçaklık içinde zillet içinde kalmaya mahkûm olacaksınız!

Tüm insanlık için yüzkarası olan sözde barış planına karşı,

Anadolu Öğrenci Birliği olarak;

Tüm insanlığı, yöneticilerimizi ve halkımızı onurlu bir duruş sergilemeye ve bu alçakça girişime karşı itiraz etmeye davet ediyoruz.

Çünkü bizler inanıyoruz ki;

Kudüs ve Filistin toprakları tüm insanlığındır!

Ve insanlık onurunun temsil edildiği topraklardır.

Ve ilan ediyoruz ki;

Ey Filistin, ey Kudüs!

Ümmetin çocukları olarak sana söz veriyoruz;

Seninle özgürleşip seninle hayat buluncaya kadar meydanlarda soluğunuz ve haykırışınız olmaya devam edeceğiz.

Anadolu Öğrenci Birliği

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.