Yılsonu Etkinliği

0
Yılsonu Etkinliği

İlim Hikmet Vakfı konferans salonunda gerçekleştirmiş olduğumuz program bayan öğrenciler ve velilerimiz tarafından yoğun ilgi gördü.

İlim Hikmet Vakfı konferans salonunda gerçekleştirmiş olduğumuz program bayan öğrenciler ve velilerimiz tarafından yoğun ilgi gördü. 2011-2012 eğitim yılı içerisinde Cumartesi günleri vakfımızda eğitim gören genç kızlarımızın hazırlamış olduğu program, Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı.

Komisyon Başkanımız Ayşegül Arslan’ın açılış konuşmasından sonra yıl içerisinde yapmış olduğumuz etkinliklerle ilgili hazırlanmış olan sunum, velilerimizin bilgilerine sunuldu. Şiir, skeç, bilgi yarışması, ezgi ve ilahilerin bulunduğu program sertifika töreni ve duayla sona erdi.

BİLGİ YARIŞMASI

Yıl içerisinde Akaid, Ahlak, Kur’an-ı Kerim dersleri gören ve Müslüman şahsiyetlerin hayatlarının konuşulduğu biyografi çalışmalarına katılmış olan öğrencilerimiz, bu konularda hazırlanan soruları yanıtlamak için ter döktü. Oldukça eğlenceli ve heyecanlı geçen yarışmanın birincileri Zehra Büşra Çamdalı ve Rumeysa Sena Çamdalı kardeşlerimiz oldu.

SERTİFİKA TÖRENİ

Program sonunda, faaliyetlerimizde görev alan eğitimcilerimiz ve komisyon üyelerimize teşekkür belgeleri ve hediyeleri törenle takdim edilirken, yıl içerisinde eğitim görmüş olan öğrencilerimize sertifikaları verildi.