Yetimlerle İftar Sofralarında Buluşalım

0
266

Bülbülzade Vakfı Yetim Komisyonu tarafından düzenlenen “Yetimlerle İftar Sofralarında Buluşalım” kampanyası yoğun bir ilgi ile devam ediyor.

Bu sene 3. yılına giren “Yetimlerle İftar Sofralarında Buluşalım” kampanyasını Bülbülzade Vakfı Yetim Komisyonu ve İyilikder Gaziantep Şubesi ortaklaşa organize ediyor.

Kampanyaya dâhil olan iyilik gönüllüleri evinde hazırladıkları yemekleri alıp bir yetim ailenin evine giderek birlikte iftar yapıyorlar. Kampanyaya katılmak için Yetim Komisyonu tarafından hazırlanan bilgi formunu doldurmak gerekiyor. Formun doldurulmasının ardından Yetim Komisyonu yetkilileri sizinle irtibata geçerek size uygun bir gün ve bir yetim aile tahsis ediyor.

Şu ana kadar 250 aile ile iftar yapıldı

Bilgi formunu doldurarak kampanyaya katılan gönüllü ailelerin sayısı 250’yi geçti. Ramazan sonuna kadar bu sayının daha da artması bekleniyor.

Ramazan ayının sonlarına yaklaştığımız şu günlerde siz de bir yetim aile ile iftar yapmak isterseniz aşağıdaki formu doldurarak gönderebilirsiniz. Başvurunuz en yakın zamanda sonuçlandırılarak size dönüş yapılacaktır.

Başvuru Formunu doldurmak için TIKLAYIN!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz