Ana Sayfa Kuruluşlar İyilik Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Yetim Öğrencilere Kırtasiye Yardımı

Yetim Öğrencilere Kırtasiye Yardımı

0
Yetim Öğrencilere Kırtasiye Yardımı

Ülfet Derneği Yetim Komisyonu ve İyilikder Adana Temsilciliği, 75 yetim ve ihtiyaç sahibi çocuğa kırtasiye yardımında bulundu.

Ülfet Derneği Yetim Komisyonu ve İyilikder Adana Temsilciliği, her yıl geleneksel olarak eğitim/öğretim yılı başında hayata geçirdiği kırtasiye yardımı projesinin 2016/2017 sezon programını yaptı.

Gerçekleştirilen “Bir Çanta İyilik” Kampanyası çerçevesinde 75 yetim çocuğa bir yıllık kırtasiye yardımında bulunuldu. Kırtasiye ürünlerinin takdimi, Ülfet Derneği Merve Algan Konferans Salonu’nda yapılan programla gerçekleşti.

Programa Ülfet Derneği YK üyesi Dr. Ramazan Yıldız, Yetim Komisyonu Başkanı Müge Kaya, Öğretmen Komisyonu Başkanı Resul Yüceli, İyilikder Adana Temsilciliği yetkilileri ve yetim aileleri katılım gösterdi.

Ülfet Derneği Yetim Komisyonu Başkanı Müge Kaya, programda gerçekleştirdiği konuşmada duygusal anlar yaşadığını ifade ederek; yetim ailelerinin her anlamda yanlarında olmaya gayret gösterdiklerini, ekip olarak bu işi severek yaptıklarını, yetim çocuklarının ileride güzel yerlerde olacaklarına inandıklarını ve yapıyor oldukları faaliyetlerin artarak devam edeceğini belirtip yeni eğitim öğretim yılının yetim çocuklara hayırlı ve bereketli olmasını diledi.

Takdim edilen kırtasiye ürünlerinin yanı sıra ailelere de aidatları verildi.