Yetim Ailelerimiz İftar Yemeğinde Buluştu

0
97

Bülbülzade Vakfı Yetim Komisyonu ve Şehitkâmil Belediyesi tarafından organize edilen iftar yemeğinde komisyon üyeleri ve yetim aileleri bir araya geldi.

11 Temmuz Perşembe günü Şehitkâmil Belediyesi Dülük Baba Tabiat Parkı’nda gerçekleşen iftar yemeğine Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir, Şehitkâmil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Bülbülzade Vakfı Yardım Komisyonu Başkanı Talip Çelik, Yetim Komisyonu Üyeleri, gönüllülerimiz ve vakfımızın yetim komisyonu tarafından yürütülen çalışmalara katılan yetim aileleri katıldı.

İftar sonrası kısa bir konuşma yaparak bir arada olmanın mutluluğunu dile getiren Şehitkâmil Belediye Başkanı Fadıloğlu; “Bugün sizlerle burada olmak beni fazlasıyla mutlu etti. Allah her zaman bu günlere çıkmayı nasip etsin. Sağlık sıhhatle bayrama çıkmayı nasip etsin. Ben Bülbülzade Vakfında görev yapan başkanın şahsında yönetim kurulu üyelerine sonsuz teşekkür ediyorum. Bülbülzade Vakfı Gaziantep’imizin her türlü sorununa el atan ve yakından ilgilenen bir vakıf. Bizde Şehitkâmil Belediyesi olarak milletimize hizmet etmek adına sivil toplum kuruluşlarıyla koordineli bir şekilde çalışıyoruz. Bugün sizleri bizlerle buluşturan Bülbülzade vakfımıza bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.” dedi.

Yemeğe katılan aileler ise, çok mutlu olduklarını dile getirerek Bülbülzade Vakfı’na ve Şehitkâmil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na teşekkür ettiler.

Yemeğin ardından Şehitkâmil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu tarafından yetim ailelere çeşitli hediyeler verildi.