Yeni Türkiye’yi Boğmak İstiyorsunuz; ama YENİLECEKSİNİZ!

0
169

Ankara’da terör saldırısı sonucu 28 kişinin hayatını kaybetmesiyle ilgili, Anadolu Platformu “Yenileceksiniz” başlıklı bir bildiri yayınlayarak kamuoyuyla paylaştı.

Anadolu Platformu, terör saldırısı sonucu dün Ankara’da 28, bugün ise Diyarbakır’da 7 askerin hayatını kaybetmesiyle ilgili yazılı bir açıklama yaparak kamuoyuyla paylaştı..

“Yenileceksiniz” başlıklı açıklamada, saldırının uluslararası boyutuna dikkat çekildi.

ABD ve Rusya’nın; PKK, PYD ve IŞİD gibi taşeron örgütleri kullanarak Yeni Türkiye’yi doğmadan boğmak, etkisiz hale getirmek istediklerine vurgu yapıldı.

Yapılan saldırılarla ilgili, “Müteessir olabiliriz, yara alabiliriz, ama köşemize çekilmiş değiliz! Bilakis ayakta, inançlı, kudretli ve kavganın göbeğindeyiz. Geri adım atmayacağız!” açıklamasında bulunuldu.

“And olsun ki, er ya da geç sizleri ve yerli kuklalarınızı Halep'ten de, Kudüs'ten de, Şam'dan da bütün İslam coğrafyasından da kovacağız” ifadelerinin yer aldığı bildiride: “Hatırlatıyoruz; YENİLECEKSİNİZ!” denildi.

İşte “YENİLECEKSİNİZ!” başlıklı bildirinin tam metni:

Dünya, İslam coğrafyası merkezli çok tehlikeli bir cepheleşmeye doğru sürükleniyor.

Küresel şer güçler, II. Dünya Savaşı’ndan bu yana en açık hamlelerini bizim coğrafyamızda yürütüyor. 17 Şubat’ta Ankara’da, bir gün sonrasında da Diyarbakır’da bombalı saldırılar gerçekleşti.

Bu hain teşebbüsler; son dönemde ABD ve Rusya’nın yönlendirmesiyle hareket eden taşeron örgütün mayınla, tuzakla, pusuyla, hendekle bozmaya çalıştığı birliğimize ve dirliğimize yapılan saldırıların uluslararası boyutunu ayan beyan ortaya çıkarmıştır. 

Sizler; tüm dünyayı kan ve gözyaşı selinde boğmaya çalışan asalak sömürgeciler!

Ne yapmaya çalıştığınızı biliyoruz!

Uzun bir süreden beri İslam dünyasının, dört bir tarafında bombalar patlatıyorsunuz. İslam ile alakası olmayan, çıkarlarınız için İngiliz anahtarı işlevi gören İŞİD gibi taşeron örgütlerin kol gezip külhanbeyliği yaptığı ve size lazım olan İslamofobiyi üreten manzaralar peşinde koşuyorsunuz.

Onuru ve izzetiyle dik duran coğrafyamızın yeni iradesini de eline silah verdiğiniz PYD ve PKK gibi paralı askerleriniz eliyle halkın gözünde şeytanlaştırmak yahut sindirmek istiyorsunuz.

Yeni Türkiye’yi doğmadan boğmak, etkisiz hale getirmek istiyorsunuz.

Bunun bilincindeyiz.

Başaramayacaksınız!

İnsanlığın başına bela ettiğiniz modern çağın vebalarını atlatamamış, insanlığa bir reçete sunamamış, tüm insanlığın sırtında çıbana dönüşmüş sizlerin, yani başta Amerika’nın, Rusya’nın, İngiltere’nin, Fransa’nın ve diğer tüm emperyalistlerin kurdukları düzen, önerdiğiniz yapay ve gayri insani değerler yüz seneyi görmeden yerin dibine geçiyor. 

Farkındayız!

Dünya yeniden kurulurken her döneme söyleyecek sözü olan, gönlü tüm insanlığı kapsayacak kadar geniş, öfkesi tüm zalimleri dağıtacak kadar şiddetli biz Müslümanların da birliğini ve dirliğini istemiyorsunuz.

Biliyoruz!

Bunun için elinizden geleni ardınıza koymayarak tüm çirkinliğinizle, zavallılığınızla her türlü illüzyona başvurarak saldırdığınızı açıkça görmekte ve tüm benliğimizde tecrübe etmekteyiz.

Müteessir olabiliriz, yara alabiliriz, ama köşemize çekilmiş değiliz!

Bilakis ayakta, inançlı, kudretli ve kavganın göbeğindeyiz.  Geri adım atmayacağız!

Dünyanın her köşesindeki mazluma nefes olmak için koşmaya devam edeceğiz.

Asla yorulma bilmeyeceğiz! İşittiğimiz her mazlumun ahından sonra çığ olup siz zalimlerin tepesine elbette çökeceğiz.

Bugün artık sabrımız taşmış durumda. Sadece siz kibirli kuklacıyı değil, zavallı kuklaları da topraklarımızdan söküp atacağız!

Ölsek de İslam düşmanları dize gelmeden durmayacağız!

İyice belleyin; biz, intikam almayız, kin tutmayı öğretmezler bize. Lakin ödeşmek adettendir. 

Bu sebepten hiç boşuna çırpınmayın!

And olsun ki, er ya da geç sizleri ve yerli kuklalarınızı Halep'ten de, Kudüs'ten de, Şam'dan da bütün İslam coğrafyasından da kovacağız. Eğer biz başaramazsak, bu yüce gayeyi çocuklarımıza en büyük miras olarak bırakacağız.

Hatırlatıyoruz;

YENİLECEKSİNİZ!

ANADOLU PLATFORMU