Yazarlar Teşkilat Toplantısına Katıldı

0
144

Anadolu Öğrenci Birliği Gaziantep Şubesi’nin düzenlediği “Yort Savul” isimli söyleşi programı için Gaziantep’e gelen Cins Dergisi yazarları İsmail Kılıçaslan, Yusuf Genç ve Aykut Ertuğrul teşkilat toplantısına katıldı.

Anadolu Öğrenci Birliği Gaziantep Şubesi’nin düzenlediği 4 Aralık Pazartesi günü Gaziantep Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezinde düzenlediği “Yort Savul” isimli söyleşi programı için Gaziantep’e gelen Cins Dergisi yazarları İsmail Kılıçaslan, Yusuf Genç ve Aykut Ertuğrul programdan sonra teşkilat toplantısına katıldı.

Toplantıda Bülbülzade Vakfı’nın Evde Karakter Eğitimi, öğrenci çalışmaları, Suriye, insani yardım, yetim, eğitim, spor, memur, esnaf ve kadınlara yönelik çalışmalarıyla ilgili bilgi alan yazarlar bu çalışmaların diğer sivil toplum kuruluşuna örnek olması gerektiğini söylediler.

Yazarlar toplantının ardından Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Merkezi içerisinde yer alan BEKAM Kütüphanesi, Ortadoğu Medya İletişim Merkezi Stüdyolarını da gezerek çalışmalarla ilgili bilgi aldılar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz