Ana Sayfa Kuruluşlar Yaz Okulumuza Ziyaret

Yaz Okulumuza Ziyaret

0
Yaz Okulumuza Ziyaret

Meşale Derneği’nin ‘Okullar Hayat Bulsun’ projesi çerçevesinde Türkiyem İlköğretim Okulu’ndaki yaz okuluna ziyaret var.

Meşale Derneği’nin ‘Okullar Hayat Bulsun’ projesi çerçevesinde Türkiyem İlköğretim Okulu’ndaki yaz okulunu ziyaret eden AK Parti Malatya Milletvekili Şahin ve İl Milli Eğitim Müdürü Bulut öğrencilerin çalışmalarını izlediler.

Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bulut ve Meşale Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Kayan tarafından karşılanan Milletvekili Şahin’e, Meşale Derneği Yaz Okulu Koordinatörü Nihat Kaplan, yaz okulu hakkında bilgi verdi.

Burada açıklama yapan Şahin, “Kurumsal bir yapı içinde boş zamanlarını değerlendiren bu öğrencilerin iyi bir şekilde yetişeceklerine inanıyoruz. Yarınımızın gençleri, geleceğimizin ümitleri olan gençlerimizi ne kadar iyi eğitirsek, sokak tehlikesinden kurtarırız. İnşallah okullara da bu şekilde zaman ayırırsınız. Yaz dönemlerini sokaklarda geçirmeyip yaz okullarında eğitimlerini sürdürmeleri önemlidir. Üreten, yarınlarını düşünen, kendi öz kimliğine sahip çıkan nesillerin yetişmesini arzu ediyoruz” şeklinde konuştu. Şahin, gençlerin iyi yetişmesi için AK Parti iktidarı olarak 4+4+4 yeni eğitim sistemi getirdiklerini ifade ederek, bu eğitim sisteminin öneminin uygulama sonrasında daha iyi anlaşılacağını vurguladı.