Yaz Okulu Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

0
254

Bülbülzade Vakfı Ortaöğretim Komisyonu tarafından her yıl yaz aylarında düzenlenen Yaz Okulu’nun koordinasyon toplantısı yapıldı.

Bülbülzade Vakfı Ortaöğretim Komisyonu tarafından bu sene 18 Haziran-20 Temmuz tarihleri arasında yapılan Yaz Okulu için koordinasyon toplantısı düzenlendi.

18 Haziran Pazartesi günü Bülbülzade Vakfı’nda yapılan toplantıya Ortaöğretim Komisyonu Başkanı Adem Er, komisyon üyeleri, eğitimciler ve Kilis Diriliş Derneği Yaz Okulu ekibi katıldı. Toplantıda Yaz Okulunda uygulanacak müfredat, derslerini işlenişi, öğrencilerle iletişim, velilerle iletişim ve etkinliklerin değerlendirmesi yapıldı.

“Eğlenerek Öğreniyoruz” sloganıyla her yıl yaz tatilinde geleneksel olarak düzenlenen Yaz Okullarında; Kur’an-ı Kerim, Tecvit Bilgisi, Temel Dini Bilgiler, Adab-ı Muaşeret ve Siyer dersleri yer alıyor. Yaz Okulunun öğleden sonraki bölümünde ise gezi, izci kampı, piknik, bilgi yarışması, sinema, halı saha, voleybol ve basketbol maçları ile yüzme ve satranç dersleri gibi kültürel ve sosyal etkinlikler yer alıyor.

Çocukların yaz tatilini dolu dolu geçirmesi için Yaz Okullarına kayıt yaptırmakta acele edin!

Detaylı bilgi için: 0546 816 14 67

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz