Yaz Okulu Kapanış Programı

0
Yaz Okulu Kapanış Programı

Kahta Gönülkuşağı olarak çocuklarımızın, öğrencilerimizin eğitim çalışmalarına katkı sağlamak ve onların şahsiyetli, bilinçli birer Müslüman olarak topluma kazandırmak için oluşturduğumuz yaz okulumuz yapılan etkinlikle son buldu.

Kahta Gönülkuşağı olarak çocuklarımızın, öğrencilerimizin eğitim çalışmalarına katkı sağlamak ve onların şahsiyetli, bilinçli birer Müslüman olarak topluma kazandırmak için oluşturduğumuz yaz okulumuz yapılan etkinlikle son buldu. Çocuklarımıza İslami bilinç kazandırmak, kardeşlik bilinci kazandırmak, beraber hareket etme bilinciyle sosyalleşmesini sağlamak ve yazın sıcağında da olsa eğlenmelerini sağlamak için yaz okulumuz dört haftaya yakın bir program hazırlandı. Eğitimci kardeşlerimizin desteği, katılımlarıyla velilerin teveccühü ile sıcak iklim şartlarında yüreklere dokunmaya çalıştık . Kur'anı Kerim, Adabı Muaşeret, Karakter Eğitimi, Ebru Sanatı, Namaz Uygulaması, Yüzme gibi derslerimizle farkındalık oluşturmaya çalıştık. Biz biliyoruz ki eğitim erken yaşta başlar ve kişilik bu dönemlerde şekillenir. Çocuklarımızın, öğrencilerimizin İslami  örf -adetlerini ve değerlerini tanımasına ve yaşamasına katkı sağladığımıza inanıyoruz. Hoş bir kapanış programıyla da öğrencilerimizle velilerimizi buluşturarak yapılan çalışmaların  paylaşımını sağladık. Küçük kardeşlerimizin performansı içinde Allah razı olsun. Gelecekleri Allah'la beraber olsun.

İşin bu kısmında teşekkürü hak eden yazın sıcağında gönüllere hoş bir iz bırakmaya çalışan EKE komisyonuna, yaz okulu koordinatörleri Tarık BAKIR ve İbrahim KARAMAN hocamıza ve katılım sağlayan eğitimci kardeşlerimize Kahta Gönülkuşağı Derneği olarak teşekkür ediyoruz. Allah razı olsun kardeşlerimizden. Bizi okulunda ağırlayan ve sabır gösteren Şehit Mehmet Özbek İlkokulu Müdürü Mehmet ÖZEN ve personeline ayrıca teşekkür ediyoruz. Kahta İlçe M.E.M. Müdürü İ. Halil TÜNÇMEN ve Şube Müdürü İsmail ÖNER'e hem veli olarak katkılarından hem de okul tahsisi için teşekkürü bir borç biliriz.  Öğrenci velilerimizin ilgisinden, katkılarından dolayı da Allah razı olsun. Tüm amaç şahsiyetli bireyler ve İslami ortamlar oluşturmak. Programın hayırlara vesile olmasını diliyoruz. Daha güzel bir yaz okulu programıyla buluşmak üzere; Allah'a emanet olunuz.