Yaz Okulu Heyecanı

0
172

ÇINAR-DER’nin, Elbistan Milli Eğitim Müdürlüğü ile yaptığı protokol sonucu gerçekleştireceği ‘ Eğlenerek Öğreniyorum’ yaz okulu çalışması Pazartesi günü başladı.

Elbistan Çınar Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği (ÇINAR-DER)’nin, Elbistan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile yaptığı protokol sonucu Atatürk İlköğretim Okulu’nda gerçekleştireceği ‘ Eğlenerek Öğreniyorum’ yaz okulu çalışması 11 Haziran 2012 Pazartesi günü başladı.

Yaz Okulu’nda, alanında uzman öğreticiler tarafından; Kur’an-ı Kerim, Temel Dini Bilgiler, Değerler Eğitimi, Kıssadan Hisse, Örnek Şahsiyetler ve Sportif Faaliyetler etkinlikleri yapılacaktır.

Ailelerden Yoğun İlgi;

Müracaat tarihinden itibaren çok yoğun bir taleple karşılaşan Çınar-Der Yönetimi ve Yaz Okulu Komisyonu Elbistanlılara teşekkürlerini sunmaktadır. Halkımız; çocuklarının İslam ve Değerlerini, sosyal ve kültürel faaliyetlerle birlikte öğrenmelerini ve böyle bir faaliyetin Çınar-Der tarafından yapılmasını büyük bir teveccühle karşılamıştır.

Yaz Okulu; kayıtlarımız tamamen dolmuştur. İlgi gösteren herkese teşekkür ederiz. Okul imkanları el vermediği için kayıtlarını yapamadığımız ailelerden bu durumu anlayışla karşılamalarını bekliyoruz.

Çınar-Der olarak öğrencilerle eğitim çalışmalarımız yaz tatilinde ve eğitim-öğretim döneminde de devam etmektedir. Eylül ayı başında dernek merkezinde yeni kayıtlar yapılacaktır.