Ana Sayfa Kuruluşlar Yaz Etkinliği Programı Veda Gecesi İle Sona Erdi

Yaz Etkinliği Programı Veda Gecesi İle Sona Erdi

0
Yaz Etkinliği Programı Veda Gecesi İle Sona Erdi

Kahramanmaraş’ta faaliyet gösteren Rıdvan Hoca Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı 2012 yılı yaz etkinlikleri programını veda gecesi ile sona erdirdi.

Okulların tatile girmesiyle birlikte çocuklarımızın temel bilgileri eğlenerek öğrenmeleri amacı ile Rıdvan Hoca Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı tarafından 5 hafta boyunca devam eden yaz etkinliği programı, etkinliğe katılan öğrenciler tarafından Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezinde düzenlenen Veda Gecesi programı ile sona erdi.

Açılışı çocukların okuduğu Kur’anı Kerim ile yapılan Programda, bir konuşma yapan Vakıf Başkanı Osman KURTOĞLU “Çocuklarımızın eğitimine önem veriyoruz. Okulların tatile girmesiyle vakıf olarak çocukların temel İslami bilgileri eğlenerek öğrenmeleri amacıyla böyle bir program düzenledik. Bu programın devamı niteliğinde Evde Karakter Eğitimleri ile programlara devam edeceğiz.” diyerek çocuk eğitiminin öneminden bahsetti.

Sunuculuğunu Abdullah Mesut SANCAKTAR’ın yaptığı Yaz Etkinliği Veda Gecesi programında etkinliğe katılan çocuklar tarafından sunulan ezgi, ilahi, sema gösterisi ve skeçler izleyiciler tarafından büyük beğeni ile izlendi.

Program sonunda öğrencilere çeşitli ödüller ve katılım belgeleri verildi.