Yardım Sevdalıları Hizmetiçinde Bir Araya Geldi

0
169

Anadolu Eğitim ve Davet Gönüllüleri Platformu Yardım Komisyonu genel hizmetiçi çalışmasını gerçekleştirdi.

Anadolu Eğitim ve Davet Gönüllüleri Platformu Yardım Komisyonu genel hizmetiçi çalışmasını gerçekleştirdi.

23 Ocak 2011 tarihinde Gaziantep Bülbülzade Vakfında gerçekleştirilen programa Türkiye genelinden platforma üye derneklerin yardım komisyonları katıldı.

Mersin, Adana, Osmaniye, İskenderun, K.Maraş, Adıyaman, Malatya, Van ve diğer yerlerden katılan yardım sevdalıları kurumlar arası bilgi ve program paylaşımlarını gerçekleştirdiler.

Anadolu Platformu koordinasyon kurulu başkanı Turgay Aldemir’in açılış konuşması ile başlayan hizmetiçi programı; Koordinasyon kurulu Sosyal İşler ve Yardım Çalışmaları üyesi Gazi Kılıçparlar’ın “İnfak Bilinci ve Toplumsal Sorumluluklarımız” başlıklı konuşması ile devam etti.

Bülbüzade Vakfı Yardım Komisyonu üyelerinin G.Antep genelinde gerçekleştirdikleri yardım çalışmalarının anlatıldığı hizmet içinde uygulanan yardım çalışmaları paket programının tanıtımı yapıldı. Gaziantep genelinde her yıl yaklaşık 20.000 civarında insana ulaşılan bu yardım çalışmalarında oluşturulan “Yardıma Muhtaçlık Kriterleri ve bu kriterlerin işleyişi hakkında münazaralar yapıldı.

Yardım faaliyetlerinin yapıldığı mağazanın ve market kısmının çalışmaları da yerinde yapılan incelemeler ile değerlendirildi.

 

Foto Galeri İçin Tıklayın