Van Temsilciliğimizden Eşya Desteği

0
166

İyilik Derneği Van Temsilciliği İhtiyaç Sahibi Ailelere Ev Eşyası Desteğinde Bulundu.

İyilik Derneği Van temsilciliği 10 ailenin ev eşya ihtiyacı karşılandı. Ailelerin ihtiyaç duydukları eşyalar dernek gönüllüleri tarafından tedarik edilerek evlerine teslim edildi. İyilik Derneği Van temsilciliği gönüllülerinden Şerif Sayıner ailelere; mutfak eşyası olan tabak ve tencerelerin yanı sıra, buzdolabı, çamaşır makinesi, genç odası, mutfak masası ve 6 adet sandalye, sehpa takımı, halı, kanepe, elektrikli süpürge, ütü ve masası dağıtımı yapıldığını ifade etti.

Sayıner kendisine Baza, ortopedik yatak gardırop ve altı sandalye bırakılan bir gencin İyilik Derneğine ekibine verdiği şu mesajı paylaştı;

Rabbimin rahmeti ve bereketi üzerinize olsun. Dünden beridir heyecandan uyuyamıyorum. Hayalini kurduğum yatağı bana verdiniz. Şu güzel ama fâni dünyada sizleri karşıma çıkardı ya Rabbime bin bir kere şükürler olsun.

Sizler benim değerli ve yüreği güzel abilerimsiniz. Rabbim sizlerle cennet bahçelerinde muhabbet etmeyi nasip etsin. Allah sizden ve yatağımı dolabımı verenden bin bir kere razı olsun. Tüm dualarım sizinle olsun. CANIM ABİLERİM.

Ayrıca sosyal destek amaçlı her bir ailenin temizlik giderleri için nakdi yardım yapıldığını belirtti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.