Ana Sayfa Kuruluşlar Gökkuşağı Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Van Gökkuşağı Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği, geçmiş bir yılın muhasebesini yaptı

Van Gökkuşağı Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği, geçmiş bir yılın muhasebesini yaptı

0
Van Gökkuşağı Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği,  geçmiş bir yılın muhasebesini yaptı

Van Gökkuşağı Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği, Dağönü Köyü’nde, Yönetim Kurulu ve Komisyon Üyeleri ile geniş katılımlı bir istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Derneğin, Merkez Dağönü Köyü'ndeki sosyal tesisinde gerçekleştirilen toplantıya Esnaf, Öğretmen, ANESİAD, İYİLİKDER, AÖB Yüksek Öğretim, AÖB Orta Öğretim, EKE, Kültür, Proje, Bölge Teşkilat komisyonu sorumlu ve üyeleri katıldı.

Gökkuşağı derneği yönetim kurulu başkanı Özkan Soyluoğlu’nun yönettiği, dernek yönetim kurulu ve komisyon üyelerinin tamamının katıldığı toplantı 12 Eylül 2015 Cumartesi günü saat: 20.00'de başladı.

Toplantıda geçmiş bir yılın muhasebesi yapılırken, komisyonların ileriye dönük yapması gereken faaliyet ve çalışmalar karşılıklı görüş alışverişinde bulunularak ele alındı.

Toplantı, 13 Eylül 2015 Pazar günü saat: 17.00'de dernek yönetim kurulu başkanı Özkan Soyluoğlu’nun kapanış konuşması ile sona erdi. Soyluoğlu yapmış olduğu konuşmada; "Seferden sorumlu olduklarını, bu sefere çıkarken hep beraber omuz omuza kenetlenerek yola devam edilmesi gerektiğine dikkat çekti. Bu enerji ve sinerji ile çalışma ve sorumluluk alanlarımıza dönmeliyiz" dedi. 

Tüm Galeriyi Görüntülemek için Tıklayınız…