Vakıf Personeli Kahvaltıda Bir Araya Geldi

0
189

Bülbülzade Vakfı yönetimi, vakıf bünyesinde çalışan kurumlarda görevli personellerle sabah kahvaltısında bir araya geldi.

Bülbülzade Vakfı yönetimi, vakıf bünyesinde çalışan kurumlarda görevli personellerle sabah kahvaltısında bir araya geldi. 26 Aralık Salı günü yapılan kahvaltı programına Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir, AKADDER Başkanı Rabia Aldemir, Bülbülzade Vakfı Müdürü Cumali Kaplan, Ortadoğu Medya İletim Merkezi Müdürü Mehmet Fatih Eminoğlu ve Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Merkezi çatısı altında faaliyet gösteren, Anadolu Kadın ve Aile Derneği (AKADDER), Bilim Eğitim Kültür Araştırmaları Merkezi (BEKAM), Katre Sanat Merkezi, Ortadoğu Medya İletim Merkezi ve İstikrar Spor Kulübünde çalışan personeller katıldı.

İki ayda bir yapılan kahvaltı programında birimlerde çalışan personellerin görüş ve önerileri dinlenerek gelecek dönemde yapılacak çalışmalarla ilgili bilgiler verildi. Kahvaltı programında bir konuşma yapan Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir, Bülbülzade Vakfı’nın kuruluş yıllarından başlayarak nasıl bu günlere gelindiğinden bahsederek, vakıf çalışmalarının fedakârlık ve özveriyle yürütüldüğünü dile getirdi. Her şeyden önce bir insan olarak sürekli kendimizi yenilememiz ve geliştirmemiz gerektiğini vurgulayan Aldemir, aile merkezli olarak çalışmalara devam ettiklerinin altını çizdi.

Kahvaltı programında; Türkçe, Arapça, Kürtçe ve İngilizce olarak duygularını dile getiren personeller, tıpkı geçmişte kurduğumuz medeniyetlerde olduğu gibi; çok dilli ve çok kültürlü unsurların bir araya gelerek bir amaç doğrultusunda uyum içinde çalışabileceğini yeniden göstermiş oldu.

Program sonunda personellere çeşitli hediyeler verildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz