Ana Sayfa Kuruluşlar Akdeniz Eğitim Sağlık ve Yardımlaşma Derneği Üyelerimiz Her Yıl Geleneksel Olarak Yapılan Pikniğimizde Buluştu

Üyelerimiz Her Yıl Geleneksel Olarak Yapılan Pikniğimizde Buluştu

0
Üyelerimiz Her Yıl Geleneksel Olarak Yapılan Pikniğimizde Buluştu

Akdeniz Eğitim Sağlık ve Yardımlaşma Derneği olarak kurulduğu günden bu yana her yıl geleneksel hale getirdiğimiz piknik buluşmaları bu yıl Erçel Köyü’nde yapıldı.

 

Kültür Komisyonu’nun organize ettiği piknik derneğimiz faaliyetlerine katılan üye ve gönüllerimizden yaklaşık 500 kişi ile gerçekleşti.

Pikniğimiz, Erçel Köyün’de saat 9 itibari ile yapılan çay ikramı ile başladı. Öğlene kadar belirlenen serbest zamanda kimileri öğleden sonra yapılması planlanan spor ve oyunlar için hazırlanan alanlarda futbol, voleybol oynadı kimi üye ve gönüllerimizde yakaladıkları serin bahar havasında sıcak sohbetlerle vakit geçirdi. Bu ortamda yağan yağmur renkli ve unutulmaz anlara vesile oldu.

Dönem boyunca yapılan faaliyetlerin yıllık genel bir değerlendirmesi, üye ve gönüllerimiz arasındaki kaynaşmayı artırmaya yönelik yapılan pikniğimiz yağan yağmurdan kaynaklanan hava muhalefeti ile öğle yemeği ikramı ile tamamlandı.