Ana Sayfa Kuruluşlar Bülbülzade Eğitim Sağlık ve Dayanışma Vakfı Üniversiteyi Yeni Kazanan Öğrencilerle Hasbihal

Üniversiteyi Yeni Kazanan Öğrencilerle Hasbihal

0
Üniversiteyi Yeni Kazanan Öğrencilerle Hasbihal

Anadolu Öğrenci Birliği (AÖB) Gaziantep Şubesi bu sene üniversiteyi yeni kazanan öğrencilere rehberlik etmek amacıyla yemekli tanışma programı düzenledi.

Anadolu Öğrenci Birliği Gaziantep Şubesi bu sene üniversiteyi yeni kazanan öğrencilere rehberlik etmek amacıyla yemekli tanışma programı düzenledi. 29 Temmuz Çarşamba günü Bülbülzade Vakfı avlusunda yapılan programa AÖB Gaziantep Şubesi Ortaöğretim Komisyonu Başkanı Adem Er, komisyon üyeleri, Nizip AÖB yetkilileri ve 60 civarında öğrenci katıldı. Akşam yemeği ikramı ve ardından tanışma ile başlayan programda bir konuşma yapan AÖB Gaziantep Şubesi Ortaöğretim Komisyonu Başkanı Adem Er, yemekli programı Gaziantep ve Nizip’ten ders guruplarına katılan öğrencilerden üniversiteyi yeni kazanan için düzenlediklerini belirterek; “üniversite hayatının sorumlulukları, niçin üniversiteye ihtiyaç duyulduğu, gittikleri yerlerde neler yapacakları, özellikle İslami ve akademik anlamda ne gibi çalışmalar yapacakları, bulundukları yere yeni bir renk, soluk getirme, farkındalık oluşturma anlamında öğrencilerimizle hasbihal edeceğiz” dedi.

Konuşmaların ardından öğrenciler üniversite de yapacakları çalışmalarla ilgili düşüncelerini paylaştılar. Program müzakerelerin ardından sona erdi.