Ana Sayfa Kuruluşlar Anadolu Öğrenci Birliği Üniak’dan AÖB’ye Ziyaret

Üniak’dan AÖB’ye Ziyaret

0
Üniak’dan AÖB’ye Ziyaret

AK Parti Gençlik Kolları Üniversiteler Birimi (Üniak), Anadolu Öğrenci Birliği Gaziantep Şubesi’ni ziyaret etti.

AK Parti Gençlik Kolları Üniversiteler Birimi (Üniak) 15 Ekim Pazartesi günü Anadolu Öğrenci Birliği Gaziantep Şubesi’ni ziyaret etti. Ziyarete AK Parti Gençlik Kolları Teşkilatından Sorumlu Gençlik Başkanı Burak Çaldıran ve beraberindeki heyet katıldı.

Ziyarette Anadolu Öğrenci Birliği Gaziantep Bölge Başkanı Huzeyfe Akaslan ile görüşen Çaldıran ile AÖB’nin Gaziantep’te yaptığı çalışmalar ele alındı. Görüşmede AÖB tarafından Gaziantep Üniversitesinde 3 dilde çıkartılan Hemhal Dergisi’nden de bahsedildi.

Akaslan, Türkçe, Arapça ve İngilizce yayımlanan Hemhal Dergisi’nin üniversite öğrencileri arasından bir köprü olduğunu belirterek, “Bu ortak değere hep beraber sahip çıkmalıyız” dedi.

Görüşmede ayrıca; üniversite içerisinde yapılan çalışmaların iyileşmesi açısından neler yapılabileceği, üniversitedeki kulüp faaliyetleri, şehrimizdeki gençlik çalışmaları ve AÖB’nin sosyal sorumluluk projelerinden bahsedildi.

Görüşmenin ardından heyet Bülbülzade Vakfı Eğitim Ve Hizmet Merkezi’ni gezdi. Ziyaret Bülbülzade Vakfı önünde çekilen toplu hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.