Ana Sayfa Kuruluşlar Bülbülzade Eğitim Sağlık ve Dayanışma Vakfı Ülfetder’den Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne Ziyaret

Ülfetder’den Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne Ziyaret

0
Ülfetder’den Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne Ziyaret

Ülfet Derneği EKE Komisyonu ve Akadder üyesi bir heyet, Aile ve Sosyal Politikalar Adana İl Müdürü’nü ziyaret etti.

Ülfet Derneği EKE (Evde Karakter Eğitimi) Komisyonu ve Akadder (Anadolu Kadın ve Aile Derneği) Adana Şubesi temsilcilerinden oluşan bir heyet, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Adana İl Müdürü İsmail Kılıç'ı makamında ziyaret ederek faaliyetlerini anlattı, "Unutmazsak Umut Var" Projesi için destek istedi.

Samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede dernek heyeti, yapmış oldukları eğitim ve yardım çalışmalarından geniş bir şekilde bahsederek insan merkezli ve medeniyet eksenli olarak hayatın her alanına temas etme derdinde olduklarını vurguladı.

Karataş Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumun'da çocuklarıyla beraber kalan bayanlara yönelik olarak geliştirdikleri "Unutmazsak Umut Var" projesi ile ilgili İl Müdürü İsmail Kılıç'ı bilgilendiren Ülfet Der heyeti, projenin örnek olma niteliğinden bahsetti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti sıkça dile getiren Kılıç, Sivil Toplum Kuruluşlarının faaliyet kapsamlarının genişlemesi ve etkinleşmesi noktasındaki fikirlerini beyan etti.

Projeyi inceleyen Kılıç ile Ülfet Derneği heyeti, proje paydaşlığı konusunda mutabakata vardı.