Ülfet Derneği’nden Karaman Ziyareti

0
185

Ülfet Derneği heyeti, Karaman Erdem Der’i ve şehirdeki bazı kurumları ziyaret etti.

Ülfet Derneği YK Başkanı Gazi Kılıçparlar, Ülfet Derneği Genel Sekreteri Yakup Kölay, YK üyesi Aydın Kaya, Esnaf Komsiyonu üyesi Mehmet Altan ve Ortaöğretim Komisyonu üyesi Hakan Bahçeci Karaman’a günübirlik ziyarette bulundu.

İlk olarak Erdem Der YK üyeleri ile birlikte Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Mütercimlik Bölüm Başkanı Doç. Dr. Bülent Kırmızı’ya ziyarette bulunan heyet, kendilerinin üniversitede ve akademik camia ile ilgili yaptıkları faaliyetlere dair bilgi alarak önümüzdeki aylarda Adana’da icra edecekleri ulusal sempozyumla ilgili bilgi alışverişinde bulundu.

Üniversite programının ardından Eğitim Bir-Sen Karaman Şubesi’ne ziyarette bulunan heyet, başkan Yunus Özdemir ile bir araya gelerek karşılıklı bilgi aktarımında bulundu. Anadolu Platformu’nun vizyonu ve çalışma alanlarına dair bilgiler veren heyet, şehirdeki sendikal etkinliklerden de haberdar oldu.

Son olarak Anadolu Platformu üyesi Erdem Der yönetimi ile bir araya gelen heyet, çalışmalarına dair fikir alışverişinde bulundu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.