Ana Sayfa Kuruluşlar Ülfet Derneği, Çalışmalarına Katkıda Bulunanlara Teşekkür Etti

Ülfet Derneği, Çalışmalarına Katkıda Bulunanlara Teşekkür Etti

0
Ülfet Derneği, Çalışmalarına Katkıda Bulunanlara Teşekkür Etti

Ülfet Derneği, şimdiye dek çalışmalarına katkı sunan esnaf ve iş adamlarına plaket vererek teşekkürde bulundu.

 

Ülfet Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Esnaf Komisyonu tarafından organize edilen gecede, Anadolu Platformu Koordinasyon Kurulu Başkan Yardımcısı ve Ülfet Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Gazi KILIÇPARLAR, Esnaf ve Semtler Komisyonu Başkanı Aydın KAYA ve farklı komisyon temsilcilerinin yanı sıra teşekkür plaketleri verilmek üzere 30 civarında esnaf ve iş adamı hazır bulundu.

 

Adana genelinde birbirinden anlamlı ve aktif faaliyetlerinin olduğunu ve bunların her geçen gün artarak devam ettiğini, dernek merkezlerinin de kullanıma açılmasıyla birlikte bu çalışmalarının daha da ivme kazandığını belirten Gazi KILIÇPARLAR, bu yürüyüşte kendilerini yalnız bırakmayan, maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum dedi.

 

Eğitimci Abdullah ÇİÇEK’in infak konulu etkin sunumunun ardından, dernek binasının inşaatıyla birlikte eski ve yeni hallerini gösterildiği sinevizyon beğeniyle izlendi. Yapılan faaliyetlere katkı sunanlara plaketlerinin verilmesinin ardından fotoğraf çekimleriyle program sona erdi.