Ana Sayfa Kuruluşlar Ülfet Derneği Aile Eğitimi Programlarının İlk Kuru Gerçekleştirildi

Ülfet Derneği Aile Eğitimi Programlarının İlk Kuru Gerçekleştirildi

0
Ülfet Derneği Aile Eğitimi Programlarının İlk Kuru Gerçekleştirildi

Ülfet Derneği Aile Eğitimi Komisyonu tarafından Yüreğir ilçesine bağlı Solaklı beldesinde bir eğitim yılı boyunca periyodik olarak gerçekleştirilen Aile Eğitimi Programlarının 1. kuru sona erdi.

Kapanış programı ve sertifika töreni Anadolu Platformu Yön. Kur. Üyesi ve Ülfet Derneği Yön. Kur. Başkanı Gazi Kılıçparlar ve Anadolu Platformu Aile Eğitimi Komisyonu ve Ülfet Derneği Yön. Kur. Üyesi Ramazan Yıldız'ın katılımıyla gerçekleştirildi.

 

1. kur sertifika töreninde Aile Eğitimi Komisyonu Başkanı Mehmet İnceoğlu açılış konuşmasında programı değerlendirdi. Eşlerin birlikte böylesine uzun süreli bir programa katılımlarının takdir edilmesi gereken bir durum olduğunu belirten İnceoğlu, programda her konu başlığına uygun sunumculara yer verildiğini söyleyerek katkılarından dolayı sunumculara teşekkür etti. Mehmet İnceoğlu, Aile eğitimi programlarının sürekli olarak devam edeceğini belirterek bu tür programların hayırlara vesile olması dileğinde bulunup konuşmasını tamamladı.

 

Programda ayrıca Gazi Kılıçparlar ve Ramazan Yıldız'da kısa bir selamlama konuşması yaparak düşüncelerini ifade ettiler.

 

Program ailelere sertifikalarının takdim edilmesi ile sonlandırıldı.