Ana Sayfa Kuruluşlar Ülfet-Der Öğretmenler Komisyonu Üyeleri Yılsonu Değerlendirmesinde Bulunmak Üzere Bir Araya Geldi

Ülfet-Der Öğretmenler Komisyonu Üyeleri Yılsonu Değerlendirmesinde Bulunmak Üzere Bir Araya Geldi

0
Ülfet-Der Öğretmenler Komisyonu Üyeleri Yılsonu Değerlendirmesinde Bulunmak Üzere Bir Araya Geldi

Seminer Muhittin Satıcı’nın moderatörlüğünde Ömer Faruk Balıkçı Seminer Salonu’nda gerçekleşti.

 

Ülfet Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Genel Merkezi’nde yapılan programa Anadolu Platformu Koordinasyon Kurulu Başkan Yardımcısı ve Ülfet Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Gazi Kılıçparlar, Karataş İlçe Milli Eğitim Müdürü Ensar Aydın, Yumurtalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Atilla ve komisyon üyesi yaklaşık 40 eğitimci katılım gösterdi.

Toplu yemek ikramının ardından başlayan seminer Muhittin Satıcı’nın moderatörlüğünde Ömer Faruk Balıkçı Seminer Salonu’nda gerçekleşti. Eğitimci Halit Kolan’ın Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından başlayan programda eğitim programları konuşuldu ve değerlendirmelerde bulunuldu.

Muhittin Satıcı’nın yıl boyunca yapılan çalışmalar ve Ülfet Derneği Komisyonları ile ilgili bilgi vermesinin ardından Gazi Kılıçparlar konuşmasını yaptı. Konuşmasında Dernek bünyesinde çalışmalar yürüten Öğretmenler Komisyonu’nun bu yıl hangi çalışmalara katıldığını, neler ürettiğini ve gelecekte de nasıl bir perspektifle ne tür işler başarabileceklerine dair değerlendirmelerde bulunan Gazi Kılıçparlar, programa katılım gösterenlere teşekkürde bulunarak bu tür buluşmalarla aralarındaki “Ülfet” in devamı temennisinde bulundu. Program “Ülfet Derneği’nde neler görmek istiyorsunuz?” konusuyla devam ederek dilek ve temenniler kısmıyla sona erdi.