Ana Sayfa Kuruluşlar Ülfet Der ile Yüreğir Gençlik Merkezi Arasında Güç Birliği Protokolü

Ülfet Der ile Yüreğir Gençlik Merkezi Arasında Güç Birliği Protokolü

0
Ülfet Der ile Yüreğir Gençlik Merkezi Arasında Güç Birliği Protokolü

Ülfet Derneği ile Yüreğir Gençlik Merkezi arasında Güç Birliği Protokolü imzalandı.

Gençliğe dair yaptıkları çalışmaları bütünleştirmek ve kurumlar arası ikili ilişkilerine ivme kazandırmak isteyen Ülfet Derneği ve Yüreğir Gençlik Merkezi, yaptıkları Güç Birliği Protokolü ile bu amaçlarını somutlaştırmak için adım attı.

Bu bağlamda Ülfet Derneği YK Başkanı Gazi Kılıçparlar ile ÇUDER (Çukurova Uluslararası Öğrenci Derneği) Başkanı İbrahim Tokgöz, Saki Der Başkanı Yaşar Çıraklı ve Ülfet Derneği Üniversite Öğrenci Yurt Müdürü Sinan Çoban Yüreğir Gençlik Merkezi'ni ziyaret ederek kurum müdürü Habip Bilgin ile bir araya geldi.

Yapılan ziyarette kurum idareciliğine yeni atanan Habip Bilgin'e hayırlı olsun dileklerinde bulunan Kılıçparlar ve beraberindeki heyet, gençlerin kişisel ve zihinsel gelişimine katkı sunabilecek faaliyetlerle ilgili bilgi alışverişinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Yüreğir Gençlik Merkezi Müdürü Habip Bilgin, bu düşünceleri kurumlar arası yapılabilecek bir Güç Birliği Protokolü ile taçlandırmanın insanlığın hayrına olabileceğini ifade etti. Daha sonra iki kurumu temsilen yetkili bulunan Gazi Kılıçparlar ile Habip Bilgin arasında Güç Birliği Protokolü imzalandı.

.