Ana Sayfa Kuruluşlar Ülfet Der Geleneksel İftarı Gerçekleşti

Ülfet Der Geleneksel İftarı Gerçekleşti

0
Ülfet Der Geleneksel İftarı Gerçekleşti

Ülfet Eğitim ve Yardımlaşma Derneği’nin geleneksel iftar programı 20 Haziran Cumartesi günü gerçekleşti.

Her yıl Ramazan ayının 3. günü geleneksel olarak yapılan iftar yemeği Ülfet Derneği Merve Algan Konferans ve Çok Amaçlı Salonunda yaklaşık 300 davetlinin katılımıyla gerçekleşti.

 

İftar programına Anadolu Platformu Yön. Kur. Üyesi ve Ülfet Derneği Yön. Kur. Başkanı Gazi Kılıçparlar, Ülfet Derneği Komisyon başkan ve üyeleri, Anesiad (Anadolu Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği) Adana Şubesi yönetimi, İyilikder Adana Temsilciliği sorumluları, Anadolu Öğrenci Birliği Adana Şubesi yetkilileri, bürokratlar ve kalabalık sayıda dernek gönüllüsü ile davetli katıldı.

 

Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlayan iftar yemeği, yemeğin ardından yapılan duayla devam etti. Akabinde davetliler akşam namazını kılarak tekrar salona döndüler. Daha sonra günün önemine binaen bir konuşma gerçekleştiren Gazi Kılıçparlar, davetlerine icabet eden herkese teşekkür ederek ramazan ayının islam dünyası için ne ifade ettiğini izah etti. Varolan birliktelikleri pekiştiren sofraların daim olması temennisinde bulunan Kılıçparlar, iyi dilek ve temennilerle konuşmasını sonlandırdı. İftar programı Eğitimci Halit Kolan'ın duasıyla son buldu.