Ana Sayfa Kuruluşlar Ülfet Der EKE Komisyonu Hizmetiçi Programı Gerçekleştirdi

Ülfet Der EKE Komisyonu Hizmetiçi Programı Gerçekleştirdi

0
Ülfet Der EKE Komisyonu Hizmetiçi Programı Gerçekleştirdi

Ülfet Derneği EKE Komisyonu eğitimcilere yönelik Hizmetiçi Eğitim Programı düzenledi.

Ülfet Derneği Genel Merkezi Merve Algan Konferans Salonu’nda düzenlenen Hizmetiçi Eğitim Programı’na Anadolu Platformu Teşkilat Başkanı ve Ülfet Derneği YK Başkanı Gazi Kılıçparlar, Ülfet Derneği YK üyesi Dr. Ramazan Yıldız, EKE Komisyonu Başkanı Şeyma Bulut ile EKE eğitimcileri katılım sağladı.

Kur’an-ı Kerim tilavetinin akabinde Ülfet Derneği EKE Komisyonu Başkanı Şeyma Bulut bir açılış konuşması yaptı. Konuşmasında program içeriğine dair bilgi veren Bulut, komisyon işleyişine değindi. Daha sonra Anadolu Platformu Teşkilat Başkanı ve Ülfet Derneği YK Başkanı Gazi Kılıçparlar “İnsanlığı Yeniden İnşa Etmek” başlıklı bir sunum yaptı.

Gazi Kılıçparlar’ın ardından eğitimci Hasan Aras, “EKE’nin Çocuğun Sosyalleşmesine ve Ahlak Gelişimine Katkısı” konulu bir sunum gerçekleştirdi. Hasan Aras’ın sunumunun sonrasında ise namaz ve yemek arası verildi.

Akabinde Anadolu Öğrenci Birliği Adana Şubesi yöneticilerinden Sevil Aldemir “Düşünce Disiplini ve Yenilenme Bilinci”, Ülfet Derneği Ortaöğretim Komisyonu üyesi M. Ali Tosun ise “Örnek Olma ve Öğretilen Bilgilerin Hayata Uygulamasının Önemi” başlıklı birer sunum yaptı.

Sunumların ardından EKE eğitimcileri bir toplantı yaparak programı değerlendirdi.