Ana Sayfa Kuruluşlar Ülfet Der 1. Gençlik Buluşması Gerçekleşti

Ülfet Der 1. Gençlik Buluşması Gerçekleşti

0
Ülfet Der 1. Gençlik Buluşması Gerçekleşti

Ülfet Derneği Ortaöğretim Komisyonu tarafından düzenlenen 1. Gençlik Buluşması, Ülfet Derneği Genel Merkezi’nde gerçekleşti.

Ülfet Derneği Ortaöğretim Komisyonu tarafından organize edilen 1. Gençlik Buluşması, 20 okuldan öğrenci temsilcilerinin katılımıyla Ülfet Derneği Genel Merkezi Merve Algan Konferans Salonu’nda gerçekleşti. 

Programa Anadolu Platformu Teşkilat Başkanı ve Ülfet Derneği YK Başkanı Gazi Kılıçparlar, Bülbülzade Vakfı Proje Komisyonu Başkanı Cavit Karakaş, Anadolu Öğrenci Birliği Akdeniz Bölge Sorumlusu Yakup Kölay, Ülfet Derneği Öğretmen Komisyonu Başkanı Resul Yüceli, Ülfet Derneği Ortaöğretim Komisyonu Başkanı Mehmet Makas ile komisyon üyeleri ve kalabalık bir öğrenci topluluğu katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ve mealinin okunmasıyla başlayan program Anadolu Öğrenci Birliği ve Ülfet Derneği Ortaöğretim Komisyonu tanıtım sinevizyonlarının izlenmesiyle devam etti.

Sinevizyon izlenmesinin ardından Ülfet Derneği Ortaöğretim Komisyonu Başkanı Mehmet Makas selamlama konuşması yaptı. Konuşmasında gençlik çalışmalarının önemine değinen Makas, komisyon olarak yeni dönemde yapmayı planladıkları çalışmalardan bahsederek katılımcıların da faaliyetlere iştiraki hususunda destek istedi.

Daha sonra ise öğrencilere ikramlarda bulunulup, halkalar kurularak muhabbet edildi.