Ana Sayfa Kuruluşlar Bülbülzade Eğitim Sağlık ve Dayanışma Vakfı Turgay Aldemir, Bilgi ve Bilinç Kitabının Tanıtımına Katıldı

Turgay Aldemir, Bilgi ve Bilinç Kitabının Tanıtımına Katıldı

0
Turgay Aldemir, Bilgi ve Bilinç Kitabının Tanıtımına Katıldı

Anadolu Platformu Başkanı Turgay Aldemir, Suriye Adalet ve Anayasa Partisinin düzenlediği “Bilgi ve Bilinç” kitabının tanıtım etkinliğine katılarak kitap hakkında seminer verdi.

Anadolu Platformu Başkanı Turgay Aldemir, Suriye Adalet ve Anayasa Partisi tarafından düzenlenen kitap tahlili programına katılarak “Bilgi ve Bilinç” kitabı hakkında seminer verdi. 24 Mayıs Pazar günü Suriye Adalet ve Anayasa Partisi merkez binasında düzenlenen programa parti başkanı Hasan en Nifi, Suriye Geçici Hükümeti Sağlık Bakanı Muhammed Vecih Cuma, Anadolu Platformu Suriye Koordinatörü Mahmut Kaçmazer ve çok sayıda davetli katıldı.

Tire Yayınları tarafından Arapçaya çevrilen “Bilgi ve Bilinç” kitabının tanıtım etkinliğinde açılış konuşmasını Suriye Adalet ve Anayasa Partisi başkanı Hasan en Nifi’nin yaptı. Açılışın konuşmasının ardından Anadolu Platformu Başkanı Turgay Aldemir kitabı hakkında seminer verdi. Sunumun ardından soru cevap kısmına geçilerek katılımcıların kitap hakkındaki soruları cevaplandı. Programın sonunda Suriye Adalet ve Anayasa Partisi başkanı Hasan en Nifi tarafından Anadolu Platformu Başkanı Turgay Aldemir’e günün anısına plaket takdimi yapıldı.

Program Anadolu Platformu Başkanı Turgay Aldemir’in “Bilgi ve Bilinç” kitabını imzalamasının ardından sona erdi.