tirekitap.com.tr Yayına Girdi

0
475

Müslüman bilinci ayakta tutmak ve Hakk’a şahitlik yapmak amacıyla kurulan Tire Kitap, internet üzerinden hizmetlerine başladı.

Kitaba ilgi duyanlar için bir başvuru adresi olmayı hedefleyen Tire Kitap, açtığı siteyle hizmetlerini artırmayı ve geliştirmeyi hedefliyor.

İslami duyarlılığın artması, kitaba ilginin çoğalması, okuyan, araştıran, soru soran insanlara yardımcı olma, Allah, ahiret, kardeşlik, duyarlılık, ümmet, adalet ve tevhid bilincinin canlanması ve devamlılığının sağlanması amacıyla kurulan Tire Kitep, "Erdemli Toplum, Medeniyet Tasavvurumuz, Bilgi ve Bilinç, Ahiret Bilinci, Tarihin Nöbet Değişiminde Zamanın Ruhu, Adaleti ve Yenilikleriyle Hazreti Ömer" kitaplarıyla da adından sıkça söz ettiriyor.

EKE kitaplarıyla bir ilki başlatan Tire Kitap artık bir tık kadar yakınınızda. Kitapların Arapça basımına da başlayan ve yelpazesini daha da geliştirmeyi, daha zengin ve nitelikli eserler yayımlamayı hedefleyen Tire Kitap'a bundan böyle www.tirekitap.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.