TİKA Başkanı Bülbülzade Vakfı’nı Ziyaret Etti

0
158

Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) Başkanı Dr. Serdar Çam ve beraberindeki heyet 7 Şubat Çarşamba günü Bülbülzade Vakfı’nı ziyaret etti.

Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) Başkanı Dr. Serdar Çam, Başkan Yardımcısı Ali Maskan ve beraberindeki TİKA heyeti 7 Şubat 2018 Çarşamba günü Bülbülzade Vakfı’nı ziyaret etti.

Ziyarette Vakıf Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Kaçmazer ve BEKAM Başkanı Mehmet Ali Eminoğlu tarafından karşılanan Dr. Serdar Çam’a Arapçaya kazandırılan; Evde Karakter Eğitimi Seti, tercüme eserler ve Ortadoğu Medya İletişim Merkezi bünyesinde yayın hayatına devam eden Fecr Radyo, İşrak Gazetesi, Şafak Radyo ve Şafak Kürdi hakkında bilgiler verildi.

Görüşmede Ortadoğu Medya İletişim Merkezi’nde yapılan ve TRT Avaz’da yayınlanan Muhacirler Belgeseli’nin bir tanıtımı da izletildi. Bölgede ve Suriye’de yapılabilecek projeler hakkında da bilgi alan Dr. Serdar Çam, görüşme sonunda ziyaret anısına çeşitli eserler takdim etti.

Daha sonra İşrak Gazetesi, Radyolar ve TV stüdyosunu gezen Dr. Çam, buradan İstikrar Spor Kulübü tesislerini, Bilim Eğitim Kültür Araştırmaları Merkezi (BEKAM) binasını ve kütüphanesini de ziyaret etti.

Ziyaret, Bülbülzade Vakfı önünde çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz