Ana Sayfa Kuruluşlar Erdemli İnsanlar Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Tarsus İyilikder’den Muhtaç Ailelere Yardım

Tarsus İyilikder’den Muhtaç Ailelere Yardım

0
Tarsus İyilikder’den Muhtaç Ailelere Yardım

Erdemli İnsanlar Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Erdemder, Tarsus İyilikder Temsilciliği olarak ihtiyaç sahibi ailelere yardımda bulundu.

Erdemli İnsanlar Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Erdemder, Tarsus İyilikder Temsilciliği olarak toplamda 100 tl' lik kolileri Tarsus ve Huzurkent olmak üzere  54 ihtiyaç sahibi aileye dağıttı.

 

Erdemder'den yapılan açıklamada, "Amacımız bölgemizde iyilik hareketini canlı ve devamlı kılmaktır. İnsanlık uğruna yapılan güzel  hizmetleri, bir iyilik hareketi olarak görüyoruz.

 

Bölgemizde yaşayan ihtiyaç sahibi Ailelere yardımlarımız devam edecektir. Etnik kökeni ne olursa olsun,İyiliği ulaştırmak adına, duyarlı olduğumuzu ve duyarlı olunması gerektiğine inanıyoruz.Özellikle Suriye'den bölgemize göç etmiş kardeşlerimizin halleri içler acısı, onlara bir nebzede yardımcı olabiliyorsak ne mutlu bizlere. Şuan yapmış olduğumuz yardımlar gıda , giyim ve ev eşyaları. Bu yardımlarda bizlere destek veren tüm yardımsever vatandaşlarımıza canı gönülden teşekkürlerimizi sunuyoruz. Amacımız alan el  ve  veren el arasında bir iyilik köprüsü oluşturmaktır" denildi.