Ana Sayfa Kuruluşlar İyilik Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Suriye’deki İyilik Okullarına Kütüphane Kampanyası

Suriye’deki İyilik Okullarına Kütüphane Kampanyası

0
Suriye’deki İyilik Okullarına Kütüphane Kampanyası

 

İyilik Derneği, Milli Eğitim Bakanlığı ve AFAD işbirliğiyle Suriye’nin Azez, Afrin, Cerablus, El Bab, ve kırsallarındaki İyilik Okullarına Kütüphane Kampanyası başlattı.

BOMBALARLA YIKTILAR, KİTAPLARLA İNŞA EDECEĞİZ

İyilik derneği, “bombalarla yıktılar, kitaplarla inşa edeceğiz” sloganıyla Milli Eğitim Bakanlığı ve AFAD işbirliğiyle Suriye’nin Azez, Afrin, Cerablus, El Bab, ve kırsallarındaki “İyilik Okullarına Kütüphane Kampanyası” başlattı. Sizde erdemli ve bilgili bir nesil için 2.000 TL’lik bağış ile bir kütüphane kurulmasını sağlayabilir veya küçük bir destek ile yeni bir gelecek inşa edilmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Nasıl Bağışta Bulunabilirim?

Suriye İyilik Okulları kapsamında düzenlenen Kütüphane kampanyasına,  online bağış ekranından https://iyilikder.org.tr/onlinebagis/ banka ya da kredi kartıyla bağış yapılabileceğiniz gibi hesap numaralarına yapacağınız Havale/EFT ile ulaştırabilirsiniz.

Online bağış yönteminde dilerseniz 2.000 TL ile 1 kütüphanenin maliyetini karşılayabilir, dilerseniz de cüzi bir miktar ile kütüphane yapımına katkı sağlayabilirsiniz.

Havale/EFT yöntemi ile yapacağınız bağışlarınızda açıklama kısmına “Telefon Numarası ve Kutuphane” yazarak hangi bağış kampanyamıza destek olduğunuzu belirtmelisiniz.

Ayrıntılı bilgi için 0 0212 534 68 25 / 26 no’lu telefondan İyilikder’e ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.