Ana Sayfa Kuruluşlar Aksa Eğitim ve Dayanışma Vakfı STK Ziyaretlerimiz Devam Ediyor

STK Ziyaretlerimiz Devam Ediyor

0
STK Ziyaretlerimiz Devam Ediyor

Erdemder Avcılar’da 2003 yılında erdemli bir toplum hayali ve bu hayali gerçekleştirme inancıyla kurulmuş bir dernek.

Aksa Eğitim ve Dayanışma Vakfı’ndan bir heyet, Erdemder’i ( Erdem Kültür Ahlak  ve Dayanışma Derneği) ziyarette bulundu. Heyeti Dernek Kurucu Başkanı Ayşe Şirin, Yönetim Kurulu Üyesi İsmihan Baş ve Eğitim Komisyonu Başkanı Aynur Emer ile derneğin gönüllü destekçileri olan Ahmet Emer ve Mustafa Baş karşıladılar.

Erdemder Avcılar’da 2003 yılında erdemli bir toplum hayali ve bu hayali gerçekleştirme inancıyla kurulmuş bir dernek. Kardeşlerimizin çalışmalarını dinledik. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretimizde kardeşlerimizle yakından tanışma fırsatı bulduk. Karşılıklı bilgilendirmelerin olduğu toplantı her iki kurum için de verimli paylaşımlara zemin oldu.

Erdemder’e ziyarete giden heyette Anadolu Platformu Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Ramazan Kayan, Anadolu Platformu Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Hanifi Fırat, Yüksek İstişare Kurulu Üyesi ve AKDAV Hanımlar Komisyonu Başkanı Kamer Çamurluoğlu, Anadolu Platformu Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Özhazar ve Anadolu Platformu Yönetim Kurulu Üyesi ve AKDAV Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Çamurluoğlu hazır bulundular.

Rabbim Erdemder’e çıktıkları bu zor ve meşakkatli yolda yar ve yardımcıları olsun inşallah.