Ana Sayfa Kuruluşlar Bülbülzade Eğitim Sağlık ve Dayanışma Vakfı Şirinevler Ortaokulu Öğrencilerinden Vakfımıza Ziyaret

Şirinevler Ortaokulu Öğrencilerinden Vakfımıza Ziyaret

0
Şirinevler Ortaokulu Öğrencilerinden Vakfımıza Ziyaret

Osmaniye Şirinevler İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri ve öğretmenleri Bülbülzade Vakfını ziyaret etti.

 

Osmaniye Şirinevler İmam Hatip Ortaokulu öğretmenleri Kadir Dündar, Dursun Sungurtekin ve Sinem Çamsarı idaresindeki 83 öğrenci Bülbülzade Vakfını ziyaret ederek başkanımız Turgay Aldemir ile hasbihal etti.

Vakfımızın Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında peygamberimizin örnek hayatını genç nesillere anlatmak için bastırarak dağıttığı “Ona Yolculuk” isimli kitapları okuyan Osmaniye Şirinevler İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri kitabın yazarı Turgay Aldemir ile söyleşi yapmanın mutluluğunu yaşadılar. Aldemir’in öğrencilere kitaptan edindikleri izlenimleri sorarken çocukların heyecanla verdikleri cevaplar peygamberimizin genç nesillere anlatılmasının ne kadar önemli olduğunu bir kez daha ortaya koydu.

Osmaniye Şirinevler İmam Hatip Ortaokulu öğretmeni Kadir Dündar Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri dolayısıyla bütün öğrencilerin “Ona Yolculuk” kitabını okuduklarını, okulda peygamberimizi konu alan kompozisyon, şiir ve mektup yarışması düzenlediklerini, dereceye giren öğrencilere ödüllerini bizzat kitabın yazarı Turgay Aldemir’in katılımıyla vermek istediklerini dile getirdi.

Öğrenciler Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Kompleksi içerisinde bulunan TV Stüdyosu, Katre Sanat Merkezi, yüzme havuzu, fitness salonunu gezdikten sonra hayvanat bahçesini gezmek üzere vakfımızdan ayrıldılar.