Şafak Radyo’ya Büyük Onur

0
187

Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen Geleneksel 4. Basın Ödülleri Gecesi’nde Şafak Radyo’dan Adil Yeter “Keyfi Muhabbet” programıyla radyo yayıncılığı kategorisinde birinci oldu.

Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti tarafından bu sene dördüncüsü düzenlenen Geleneksel Basın Ödülleri Gecesi’ne Sedat Ergin, Yavuz Donat, Abbas Güçlü, Nazlı Çelik, İsmail Küçükkaya, Sabiha Doğan gibi ünlü gazeteci ve televizyonların yanı sıra Türkiye’nin dört bir tarafından Cemiyet Başkanları ve yöneticiler katıldı.

Gecede, Ortadoğu Medya İletişim Merkezi çatısı altında faaliyetlerini sürdüren Şafak Radyo’dan Adil Yeter, radyo yayıncılığı kategorisinde birinci oldu. Adil Yeter, ekip çalışması ve özverili çalışmanın ürünü olarak ortaya çıkan bu başarıyı tüm Ortadoğu Medya İletişim Merkezi çalışanlarına ithaf etti.

Bilindiği gibi ekip olarak başarılı çalışmalara imza atan Ortadoğu Medya İletişim Merkezi, TRT Avaz’da yayınlanan Muhacirler belgeseli ile TRT Kürdi’de yayınlanan Rastiya Jiyane (Yaşamın Gerçekleri) programlarının da yapımcılığını yürütüyor. Ortadoğu Medya İletişim Merkezi, yakında TRT Kürdi de yayınlanacak Renas (Pusula) adlı televizyon programının da yapımcılığını üstlenecek.

Gecede birincilik ödülünü alan Adil Yeter yaptığı açıklamada duygularını şöyle ifade etti; “1998 yılında tanıştığım radyo programcılığı alanında bu başarıya ulaşacağımı hiç düşünemezdim. Bugüne kadar yaptığım her işte hep en iyisini yapmaya çalıştım ve şuna inandım; her zaman yaptığın işin en iyisini yapacaksın. Bu düşünceyi kendime ilke edindim. Bu ödül beni daha çok heyecanlandırdı ve daha iyisini yapmak için çalışmalarıma devam ediyorum.”

Gecede bir konuşma yapan Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İbrahim Ay da basın konutları için tarih verdi ve hayatını kaybeden basın mensuplarının isimlerinin yaşatılacağını açıkladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz