Resimlerle Suriye Gerçeği

0
Resimlerle Suriye Gerçeği

Suriye Halkına Destek Haftası nedeniyle yurt genelinde düzenlenen etkinlikler kapsamında Gaziantep’te de resim sergisi ve yardım toplama merkezleri açıldı.

Suriye Dayanışma Platformunun 15-22 Mart tarihlerini Suriye Halkına Destek Haftası ilan etmesi münasebetiyle yurt genelinde düzenlediği etkinlikler kapsamında Gaziantep’te de basın açıklaması yapılarak, resim sergisi ve yardım toplama merkezleri açıldı.

Gaziantep’te 21 Sivil Toplum Kuruluşu tarafından oluşturulan Gaziantep Sivil Dayanışma Platformu tarafından Cuma günü Demokrasi Meydanında düzenlenen basın açıklamasıyla başlayan Suriye Halkına destek etkinlikleri Bülbülzade Vakfı tarafından halkımızın duyarlılığını arttırmak için Gaziantep’in üç yerinde açılan resim sergileri ile devam ediyor. “Resimlerle Suriye Gerçeği” isimli resim sergileri Karagöz Caddesi Mehmet Nuri Paşa Camii Önü, Yeşil Su Şehitler Abidesi Önü (Çınarlı Camii Yanı), Demokrasi Meydanı ve Gaziantep Üniversitesi Girişi Karşısında 15-25 Mart tarihleri arasında 10 gün boyunca açık olacak.

Resim sergileri gezemeyenler için www.bulbulzade.org/sergi adresinden de online olarak gezilebilecek.