Ana Sayfa Kuruluşlar Gökkuşağı Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Ramazan Kayan “Ahlak ve Kardeşlik Bilinci”ni Anlattı

Ramazan Kayan “Ahlak ve Kardeşlik Bilinci”ni Anlattı

0
Ramazan Kayan “Ahlak ve Kardeşlik Bilinci”ni Anlattı

İyilikder Van temsilciliği ve Gökkuşağı Derneği, Araştırmacı Yazar Ramazan Kayan ve İyilikder Genel Başkanı İbrahim Bahar‘ın katılımıyla bir program düzenledi.

04 Nisan 2015 cumartesi günü Özel Çınar Koleji konferans salonunda yardıma muhtaç aileler, öğrenci ve dernek yararına gerçekleştirilen programda, İyilikder Başkanı İbrahim Bahar, iyilikder'in çalışmaları hakkında bilgi verirken, Araştırmacı Yazar Ramazan Kayan da “Ahlak ve Kardeşlik Bilinci” konulu bir sunum gerçekleştirdi.

Programa yaklaşık 800 kişilik bir katılım sağlandı. Sunuculuğunu Mehmet Deniz’in yaptığı program, İmam Hatip Mirza İnce'nin Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. İyilik-Der Van temsilcisi Mehmet Salih Toprak’ın selamlama konuşmasının ardından, İyilikder Başkanı Başkanı İbrahim Bahar konuşmasında, iyilikder'in çalışmalarını ve yardım faaliyetlerini anlattı. Program, Araştırmacı Yazar Ramazan Kayan'ın Ahlak ve Kardeşlik Bilinci” konulu sunumuyla sona erdi.