Ramazan İstişarelerinin İlki Gerçekleştirildi

0
103

Bülbülzade Vakfının her yıl ramazan ayında gerçekleştirdiği ve mutad hale gelen istişare toplantılarının ilki 14 Temmuz 2013 Pazar günü Bülbülzade Vakfı Kurtuluş Ormanında gerçekleştirildi.

İftar eşliğinde yapılan toplantıda 2012-2013 faaliyet döneminde yapılan icraatlar tek tek ele alınarak adeta bir yılın muhasebesi yapıldı. Toplantıya Vakfın yönetim kurulu üyelerinin yanı sına komisyon başkanları da iştirak etti. Sahura kadar devam eden istişarelerde geçen faaliyet yılının anatomisi çıkarıldı. Toplantı Vakıf Başkanı Turgay ALDEMİR’in açılış konuşması ile başladı. Oturum bütün katılımcıların komisyon icraatların raporlaması ile devam etti. Gayet verimli ve yararlı geçen toplantıda Ramazan ayının manevi esintileri de eksik olmadı.

Toplantıda İstişare toplantısının ikincisinin Ağustos ayı başlarında Ramazan bitmeden gerçekleştirilmesi kararlaştırıldı. Bu toplantıda yeni faaliyet döneminin planlaması yapılması yapılacak.

Kurtuluş Ormanının nezih ortamı, Ramazan ayının manevi atmosferi ve gönüllülerin sıcak ilgisi ile gerçekleştirilen bu istişare toplantılarının planlanan faaliyetlere rahmet getireceğini umar, katılan bütün gönüllülerimize teşekkürlerimizi sunarız.