Pusula Kitabevi Yenilendi

0
351

Gaziantep Üniversitesi kampüsü içerisindeki Üniversite Çarşısında kitapseverlere hizmet vermeye devam eden Pusula Kitabevi yenilendi.

Gaziantep Üniversitesi kampüsü içersinde 2 yıl önce açılan Pusula Kitabevi, öğrencilerin, akademisyenlerin ve kitapseverlerin kitapla ve kültürle buluşma noktası olmayı devam ediyor.

Zengin kitap çeşitleriyle kitapseverlerin buluştuğu mekân olan Pusula Kitabevi okuyucularına daha iyi hizmet verebilmek için yenilendi. Kitabevi genişletilerek Gaziantep’in en geniş kitabevlerinden biri haline getirildi.

Kur’an-ı Kerim, siyer, hadis, fıkıh, İslam tarihi, tefsir, felsefe, psikoloji, sosyoloji, Türk edebiyatı, dünya edebiyatı, yakın tarih, dünya tarihi, Osmanlı tarihi gibi bölümlerin yer aldığı kitapevinde; imza günleri ve yazarlarla hasbihal programları düzenleniyor. Kitabevinde farklı dillerde yazılmış kaynak eserlerle yardımcı ders kitapları da bulunuyor.

Kitabevinin üst katında yer alan kafeteryada ise öğrenciler ders çalışma imkânı bulurken kurulan kütüphane ile öğrencilere ücretsiz hizmet veriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz