Ana Sayfa Kuruluşlar Anadolu Öğrenci Birliği Prof. Dr. Hayrettin Karaman Ziyaret Edildi

Prof. Dr. Hayrettin Karaman Ziyaret Edildi

0
Prof. Dr. Hayrettin Karaman Ziyaret Edildi
Anadolu Platformu İcra Kurulu Başkanımız Turgay Aldemir, Anadolu Öğrenci Birliği Başkanı Muhammed Fatih Eren ve Sivil Toplum Birim Başkanı Mehmet Alpcan, 24 Kasım Pazar günü Prof. Dr. Hayrettin Karaman’a bir ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyaret kapsamında Anadolu Platformu’nun ve Anadolu Öğrenci Birliği’nin çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulunuldu. Aile ve gençlik çalışmalarıyla ilgili görüş alışverişinin yapıldığı ziyarette, eğitim hizmetlerinin nitelik boyutu ve gelecek nesillere taşınmasının nasıllığı kapsamında nitelikli bir istişare gerçekleştirildi. Kültür ve yayın çalışmaları hakkında bilgiler paylaşıldı.

Hayrettin Karaman’ın hazırladığı ve Anadolu Öğrenci Birliği’ne hediye ettiği “Gençlerle İslam’ı Konuştuk” kitabının Arapça ve İngilizce tercümesinin yapılması kararlaştırıldı. Ziyarette Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Saim Kılavuz da bulundu. Anadolu Platformu Başkanı Turgay Aldemir: ”Bize kapılarını açan Hayrettin Karaman ve ailesine şükranlarımızı sunuyorum. Hocamızın engin tecrübesinden her zaman istifade etmeyi oldukça önemsiyor, kendisine hayırlı ve uzun ömürler diliyoruz” dedi. Ziyaret, karşılıklı iyi niyet temennisi ve hatıra fotoğrafı çekilmesi ile son buldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.