Prof. Dr. Ali Gür Öğrencilere Tavsiyelerde Bulundu

0
172

Anadolu Öğrenci Birliği Gaziantep Şubesinin düzenlediği “Milli ve Manevi Değerler Işığında Gelecek Vizyonu” isimli hasbihal programına Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Gür konuk oldu.

1 Mart Perşembe günü Bülbülzade Vakfı Davut Özgül Konferans Salonunda yapılan programa Bülbülzade Vakfı Başkan Yardımcısı Yunus Atilla Hamallar, Anadolu Öğrenci Birliği Gaziantep Temsilcisi Huzeyfe Akaslan, öğretim üyeleri ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Programın başlangıcında bir selamlama konuşması yapan Anadolu Öğrenci Birliği Gaziantep Temsilcisi Huzeyfe Akaslan, Gaziantep genelinde öğrenci çalışmalarından bahsederek bu tür etkinliklerin devam edeceğini vurguladı.

Daha sonra kürsüye gelen Prof. Dr. Ali Gür öğrencilik yıllarından başlayarak yaşadığı tecrübelerden bahsederek öğrencilere çeşitli tavsiyelerde bulundu. Prof. Gür, daha sonra sosyal medya üzerinden ve salonda bulunan öğrencilerden gelen soruları yanıtladı.

Program sonunda Anadolu Öğrenci Birliği Gaziantep Şubesi Yönetiminden Şehadet Gerçek tarafından gecenin anısına Prof. Dr. Ali Gür’e plaket takdim edildi.

Program toplu çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz