Ana Sayfa Manşet Haberi Platform Heyeti’nden Ege Bölgesine Teşkilat Ziyareti

Platform Heyeti’nden Ege Bölgesine Teşkilat Ziyareti

0
Platform Heyeti’nden Ege Bölgesine Teşkilat Ziyareti

Anadolu Platformu heyeti, 23-24 Mart tarihlerinde Ege Bölgesi illerine yönelik teşkilat ziyareti düzenledi.

Anadolu Platformu İstişare Kurulu Başkanı Hüseyin Özhazar, Anadolu Platformu Teşkilat Birimi Başkanı Gazi Kılıçparlar ve Anadolu Öğrenci Birliği Teşkilat Başkanı Yusuf Öcal’dan oluşan heyet; Bursa, Kütahya, Uşak ve Manisa illerinde faaliyet yürüten Anadolu Platformu üyesi kurumlara teşkilat ziyaretinde bulundu.

İl olarak 23 Mart Salı günü kısa adı BUSEYDER olan “Bursa Eğitim ve Yardımlaşma Derneği”ne konuk olarak dernek yönetimi ile bir araya gelen heyet, pandemi dönemi dernek faaliyetleri, yeni dönem planlamaları, eğitimsel etkinlikleri ve Ramazan hazırlıkları hakkında bilgi alarak Anadolu Platformu’nun yeni dönem çalışma prensipleri konusunda karşılıklı istişarelerde bulundu.

Verimli geçen ziyaretin ardından Kütahya’da bulunan “Şahit Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği” yöneticileri ile bir araya gelen Anadolu Platformu yöneticileri, derneğin işleyişi, gönüllülere yönelik çalışmaları, kurumsallaşma süreci ve hedefleri konusunda fikir alışverişinde bulunarak genel değerlendirmelerde bulundu. Ziyaretin akabinde ise Uşak’a hareket edilerek “Değişim Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği” yetkilileri ile buluşuldu.

Değişim Kitap Kahve’de bir araya gelen heyet ve dernek yöneticileri, kitap kahve faaliyetinin verimliliği, şehir genelinde yürütülen eğitim, yardım, kültür ve sportif etkinlikler, yeni dönem çalışma esasları ve Ramazan yardımlarının hazırlık aşamaları gibi konularda istişarelerde bulunarak yol haritası hazırlanması konusunda mutabık kaldı.

Anadolu Platformu heyeti, Uşak ziyaretinin ardından 24 Mart Çarşamba günü bir sonraki ziyaret adresi olan Manisa’ya hareket etti. Manisa’da aktif faaliyetlerde bulunan Manisa Araştırma Derneği yönetimi ile bir araya gelen ziyaret heyeti, derneğin birçok alanda il özelinde sürdürdüğü faaliyetlerle ilgili değerlendirmelerde bulunarak bilgi aldı. Anadolu Platformu yeni dönem çalışma prensiplerinin de yer aldığı gündem maddelerinde pandemi dönemi ve sonrasına yönelik yol haritaları, Ramazan yardımları, sosyal ve kültürel etkinlikler ile Anadolu Buluşmaları gibi birçok başlık ele alındı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.