“Peygamberi Anlama Günleri” Paneli Yapıldı

0
231

AKADDER Adana Temsilciliği’nin de aralarında bulunduğu bir grup STK “Peygamberi Anlama Günleri” başlıklı bir panel düzenledi.

Anadolu Kadın ve Aile Derneği (AKADDER) Adana Temsilciliği, Adana’da temas halinde bulunduğu bir grup STK’nın desteğiyle “Peygamberi Anlama Günleri” başlıklı bir panel organize etti.

19 Nisan 2018 Cuma günü Ülfet Derneği Merve Algan Konferans Salonunda düzenlenen panele AKADDER Adana Temsilciliği, Adana İnsani Yardım Derneği (ADYAR), Alfabe Derneği, Hilal Der ile Özgür Der Adana Temsilciliği Kadın Komisyonu sorumluları ve gönüllülerinden oluşan yaklaşık 100 kişi katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan program AKADDER gönüllüsü Fatma Bayture’nin selamlama konuşması ile devam etti. Akabinde EKE Komisyonu üyesi Eğitimci Buket Makas’ın moderatörlüğünde sunumlara geçildi.

AKADDER Adana Temsilcisi Ayşegül Kılıçparlar “Peygamber Yetiştiren Evler”, Alfabe Derneği Kadın Komisyonu Başkanı Şebnem Diktürk “Hz. Peygamberin Doğum Süreci”, Hilal Der YK üyesi Nurten Avşar “Hz. Peygamber ve Misyonu”, Özgür Der Yetim Komisyonu Başkanı Gülay Gül ise “Hz. Peygamber ve Gençlik” konulu birer sunum yaptı.

Yapılan sunumların ardından çeşitli etkinliklere yer verilerek katılımcılara ikramda bulunuldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz