Ana Sayfa Kuruluşlar Peygamber emanetleri Ülfet’le gülüyor!

Peygamber emanetleri Ülfet’le gülüyor!

0
Peygamber emanetleri Ülfet’le gülüyor!

Ülfet Derneği Yetim Komisyonu ve İyilikder Adana Temsilciliği tarafından gelenekselleştirilen Yetim Aile Pikniklerinin 2.’ncisi 11 Ekim Pazar günü Pozantı Karboğazı mevkiinde gerçekleşti.

Ülfet Derneği Yetim Komisyonu ve İyilikder Adana Temsilciliği tarafından gelenekselleştirilen Yetim Aile Pikniklerinin 2.'ncisi 11 Ekim Pazar günü Pozantı Karboğazı mevkiinde gerçekleşti.

Piknik programına Ülfet Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Yetim Komisyona kayıtlı yetim çocuklar ve ailelerinin yanısıra, Anadolu Platformu YK Üyesi ve Ülfet Derneği YK Başkanı Gazi Kılıçparlar, İyilikder Adana Temsilciliği yöneticileri, Anadolu Öğrenci Birliği Üniversite Komisyonu Üyeleri ve Akadder (Anadolu Kadın ve Aile Derneği) Adana Şube temsilcileri ve Sarıçam Kardelen İzcilik Kulübü üyesi öğrencilerle beraber yaklaşık 150 kişi katılım gösterdi.

Peygamber emaneti olarak gördükleri yetim çocuklarla özel olarak ilgilenen davetliler, günün en güzel şekilde geçmesi için büyük çaba sarfettiler. Piknik alanına varıldıktan sonra çeşitli oyunlarla güne başlayan çocuklar, yapılan yemek ikramının ardından söylenen ilahi ve ezgilerle coşkulu bir zaman geçirildi. Kısa süreli bir Nasreddin hoca gösterisiyle beraber çocuklara siyer soruları sorulup doğru cevap verenlere ve karnelerinde başarı belgeleri bulunanlara hediyeler takdim edildi. Aynı kaderi paylaştıkları arkadaşlarıyla gün boyu beraberce gönüllerince eğlenen yetim çocukların mutluluğu gözlerinden okundu.

Tüm Galeriyi Görüntülemek için Tıklayınız…