Paylaşınca Hayat Bayram Olur

0
186

Bu yılda “Paylaşınca Hayat Bayram Olur” sloganıyla kurban vekaletlerini 15 farklı ülkede kardeşlerimize ulaştırarak, Selam Getirdik…

İyilikder 2018 yılı Kurban organizasyonu kapsamında başta ülkemiz olmak üzere , Suriye, Filistin (Gazze), Makedonya (Üsküp), Bangladeş, Yemen, Moğolistan, Etiyopya, Somali, Uganda, Lübnan, Sierra Leone, Kamerun, Burkina Faso, Çad ve Nijer ülkelerinde kestiğimiz kurbanlar ile onbinlerce ihtiyaç sahibi kardeşimize ulaştık.

Farklı dillerde ve renklerde kardeşlerimizle bir araya gelmenin,vekalet sahiplerimizin selamlarını iletmenin yanı sıra temsilci ve gönüllülerimizden oluşan ekiplerimiz gittikleri ülkelerde Türkiye konsoloslukları, TİKA ve Maarif Vakfı Okullarına ziyaretler gerçekleştirerek,bulunulan ülkedeki bölge halkının kendi geçimlerini sağlayabilmeleri ve ayakları üzerinde durmalarına olanak sağlayan başta Süt Keçisi projemiz olmak üzere çalışmalarımız hakkında yetkililere bilgilendirmelerde bulunarak fikir alışverişlerinde bulundular.

Kurban organizasyonu vesilesiyle bir kez daha ihtiyaç sahibi kardeşlerimizin selam ve teşekkürlerini ise siz değerli bağışçı ve gönüllülerimize getirmiş olmanın mutluluğunu yaşadık.

Desteklerini bizlerden esirgemeyen tüm bağışçılarımıza ve vekaletlerin selametle gerçekleştirilmesinde emeği geçen tüm gönüllülerimize teşekkür ederiz.

Kurban ibadetleri vesilesiyle vekaletlerini bizlere vermiş olan tüm bağışçılarımızın kurbanlarının Allah cc katında kendileri adına makbul olmasını niyaz ederiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz