Ana Sayfa Kuruluşlar Bülbülzade Eğitim Sağlık ve Dayanışma Vakfı Ortaokul Öğrencilerimiz Eğlenerek Öğreniyor

Ortaokul Öğrencilerimiz Eğlenerek Öğreniyor

0
Ortaokul Öğrencilerimiz Eğlenerek Öğreniyor

Bülbülzade Ortaöğretim Komisyonu düzenlediği çeşitli etkinliklerle öğrencilerin nitelikli yetişmelerine katkıda bulunuyor.

Bülbülzade Vakfı Ortaöğretim Komisyonu düzenlediği çeşitli etkinliklerle öğrencilerin nitelikli yetişmelerine katkıda bulunuyor.

Bülbülzade Vakfı Ortaöğretim Komisyonuna bağlı olarak çalışan Ortaokul Komisyonu ortaokul öğrencilerine yönelik düzenlediği çeşitli etkinliklerle öğrencilerin nitelikli yetişmelerine katkıda bulunuyor.  Komisyonun haftalık olarak yaptığı etkinliklerden sonuncusu 28 Aralık Cumartesi günü Bülbülzade Vakfı Sosyal Tesislerinde yapıldı.  Yaklaşık 100 öğrencinin katıldığı etkinlikte öğle yemeği, bilgi yarışması, sohbet programı ve sinema gösterimleri ile öğrenciler hoşa vakit geçirerek öğrenmenin mutluluğunu yaşadılar. 

Öğle yemeği ile başlayan program yemeğin ardından Ortaokul Komisyonu üyesi eğitimci Neşat Arıkan tarafından “Maddi ve Manevi Temizlik” üst başlığı ile yapılan sohbet ile devam etti. Sohbet sonrasında yapılan bilgi yarışması ile de öğrenciler tatlı bir rekabetle bilgilerini sınamanın keyfine vardılar. Yarışma sonunda dereceye giren öğrencilere komisyon üyeleri tarafından ödülleri takdim edildi. Program hep beraber izlenen sinevizyon ve sinema gösteriminin ardından sona erdi.