Ana Sayfa Kuruluşlar Anadolu Öğrenci Birliği Ortaöğretim Kız Öğrencileriyle Tanışma Programı Yapıldı

Ortaöğretim Kız Öğrencileriyle Tanışma Programı Yapıldı

0
Ortaöğretim Kız Öğrencileriyle Tanışma Programı Yapıldı

Anadolu Öğrenci Birliği Gaziantep Şubesi Ortaöğretim Birimi kız öğrencilerle tanışma programı düzenledi.

Anadolu Öğrenci Birliği Gaziantep Şubesi Ortaöğretim Birimi 6 Ekim Cumartesi günü Bülbülzade Vakfı Davut Özgül Konferans Salonunda kız öğrencilerle tanışma programı düzenledi. Programa Bülbülzade Ersulu Kız Öğrenci Sorulusu Betül Çelik, AÖB öğrenci meclisi temsilcisi Fatma Taş, ortaöğretim genel lise ders grupları sorumlusu Nursinem Eminoğlu ve ortaöğretim lise ders gruplarına devam eden öğrenciler katıldı.

Kuranı Kerim tilaveti ve Bülbülzade Vakfı’nın tanıtım filmi izlenmesi ile başlayan programda; Betül Çelik yurt çalışmaları, Fatma Taş AÖB öğrenci meclisi, Nursinem Eminoğlu da ortaöğretim çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi. Programda öğrencilerle tanışma yapılırken 2018-2019 eğitim öğretim yılında yapılacak faaliyetler hakkında da bilgilendirmelerde bulunuldu

Ortaöğretim genel lise ders grupları sorumlusu Nursinem Eminoğlu; “Toplumu iyileştiren ve ıslah ederken de sadece iyi bir birey olmak yetmiyor. Herkes iyi bir öğretmen, iyi bir arkadaş, iyi bir okul ve iyi bir çevre istiyor. Bireysel bir iyilik özünde tabi ki önemli fakat sadece iyi olmak yetmiyor. Beraberinde iyi olanı yetiştirmek ve iyililere beraber olmak da gerekiyor.

Bizim yapmaya çalıştığımız öğrendiğimiz şeyleri biriktirmek değil, onunla birlikte yaşamak, öğrendiğimiz şeyle bir değer üretmek ve hayatımızı dünden farklı kılmaktır.” dedi.

Program sonunda öğrenciler çeşitli ikramlarda bulunulurken, öğrenciler kendi aralarında çeşitli etkinlikler düzenledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.