Ana Sayfa Kuruluşlar Ülfet Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Ortaöğretim Gençliği Piknikte Buluştu

Ortaöğretim Gençliği Piknikte Buluştu

0
Ortaöğretim Gençliği Piknikte Buluştu

Ülfet Derneği Ortaöğretim Komisyonu, öğrencilerini sezon başlangıç pikniğinde bir araya getirdi.

Ülfet Derneği Ortaöğretim Komisyonu, Ülfet Derneği tarafından yürütülen “Okulda Karakter Eğitimi (OKE) ve Erdemli Gençlik Projesi” kapsamında düzenlediği piknik programında bir grup öğrencisini buluşturdu.

Düzenlenen dönem başı kaynaşma pikniği 23 Eylül Pazar günü Sarıçam Yörük Ormanı’nda gerçekleşti. Ortaöğretim Komisyonu Başkanı Mehmet Makas, Öğretmen Komisyonu Başkanı Hasan Göktürk ile farklı komisyonlara mensup üye eğitimciler ve ortaokul-lise seviyesinde yaklaşık 100 öğrenci katıldı. Programa Ceyhan ilçesinden de katılım oldu.

Kahvaltı ikramıyla başlayan piknik programı, gençlerin sportif etkinlikleri ile devam etti. Öğle ezanı vaktinde cemaatle kılınan namazın ardından hazırlanan yemekler gençlere ikram edildi. Yemeğin sonrasında bir konuşma yapan Ortaöğretim Komisyonu Başkanı Mehmet Makas, yeni dönem faaliyetlerinin nasıl olacağına dair bilgiler vererek, gençliğin kendileri için ne denli önem arz ettiğine değindi.

Yapılan konuşmanın ardından ortaokul ve lise seviyesinde gruplandırılan öğrenciler, farklı eğitimcilerle öbekler halinde bir araya gelerek daha önceden belirlenen ders başlıklarını işledi. İkindi namazı vaktine kadar devam eden programlar, namazın kılınmasıyla birlikte sonlandı ve geri dönüş hazırlıkları yapıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.