Ana Sayfa Kuruluşlar Bülbülzade Eğitim Sağlık ve Dayanışma Vakfı Öğretmen Hasbihal Toplantılarının Beşincisi: “Filistin Davamız”

Öğretmen Hasbihal Toplantılarının Beşincisi: “Filistin Davamız”

0
Öğretmen Hasbihal Toplantılarının Beşincisi: “Filistin Davamız”

Bülbülzade Vakfı Öğretmen Komisyonu tarafından düzenlenen Öğretmen Hasbihal Toplantılarının beşincisi “Filistin Davamız” başlığı ile Gaziantep’te yapıldı.

Bülbülzade Vakfı Öğretmen Komisyonu tarafından düzenlenen Öğretmen Hasbihal Toplantılarının beşincisi "Filistin Davamız" başlığı ile Davut Özgül Konferans Salonunda yapıldı. 14 Nisan Salı günü yapılan toplantıya Bülbülzade Vakfı Öğretmen Komisyonu Başkanı M. Hıdır Akaslan, İyilikder Gaziantep Şube Başkanı Talip Çelik ve davetliler katıldı.

Öğretmen Komisyonu Üyesi Mesut Aydağ'ın moderatörlüğünde yapılan "Filistin Davamız" üst başlıklı panele konuşmacı olarak Anadolu Öğrenci Birliği Gaziantep Şube Başkanı Mustafa Kar ile ANESİAD Gaziantep Şube Başkanı Yunus Atilla Hamallar katıldılar. Mustafa Kar sunumunda Filistin'in birinci dünya savaşından bu yana tarihinden bahsederken, Yunus Atilla Hamallar ise ANESİAD tarafından geçtiğimiz ay Kudüs'e yapılan çalışma ziyareti ile ilgili izlenimlerini anlattı. Sunumların ardından soru cevap kısmına geçildi. Soru cevap kısmının ardından program sona erdi.